Carieră: Consiler Vanzari

Service-ul nostru autorizat Toyota caută un coleg nou pentru postul de mecanic auto.

Carieră: Mecanic auto

  • Program luni-vineri, 08:00-17:00 (1h pauză de masă)
  • Dată de început: imediat
Descrierea postului:
  • Diagnosticarea si identificarea problemelor mecanice ale autovehiculelor aflate in service;
  • Efectuarea lucrarilor de reparatii auto repartizate de catre Responsabilul de Atelier, stabilite conform comenzilor deschise;
  • Stabilirea necesarului de piese de schimb;
  • • Responsabilitatea controlului calitativ al lucrarilor executate.
Candidatul ideal:
  • Experienta de minimum 2 ani pe un post similar (obligatoriu);
  • Bune abilitati de comunicare si orientare catre client;
  • Permis conducere categoria B;
  • Buna capacitate de organizare si atentie sporita asupra detaliilor;
  • Atitudine proactiva si bune abilitati de lucru in echipa;
  • Cunostinte tehnice auto;
  • Capacitate de a invata proceduri noi pentru intretinere si mentananta.
Beneficii:
  • salariu atractiv corespunzator cu performantele individuale;
  • conditii optime de lucru;
  • loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto.
Despre companie

Reprezentăm Asko Group, unul dintre cele mai mari grupuri din industria auto locală, având 20 de ani de experiență în domeniu. Printre mărcile deținute de compania noastră se numără Toyota, având în administrare un showroom auto și un service. Astfel, acoperim o gamă completă de servicii: de la achiziționarea unui automobil nou, până la cumpărarea de piese și accesorii, ori servicii de reparare și întreținere a mașinii.

Hai să ne cunoaștem!

Introdu numărul tău de mobil, fără spații (ex: 0722123456)
Trebuie sa incarci doar PDF sau Word
Sau contactează-ne telefonic: 0756.193.611
Back to top